Фріки та фрікадельки - не залишать вас голодними

теґи: комп'ютерна анімація, мультфільм

    Мінлива хмарність, часом фрикаделькиДивитись фільми, а особливо мультики, в кінотеатрі – значно більше задоволення, ніж на домашньому моніторі. Тут і стійкий запах [шкарпеток] поп-корну, повітря, в якому сокиру вішати можна, захоплені вигуки дітей, чвакання дорослих, чужі розмови по мобільному. Ні, справді, це задає атмосферу, а якщо ще й епідемії грипу нема... але це тільки я такий везучий, що встиг подивитись до того, як всі захворіли. На моніторі гігантські фрикадельки виглядатимуть досить скромно і компактно, тож всім, хто не встиг, доведеться підключити уяву, щоб зрозуміти всю епічність зображених подій.

Мінлива хмарність, часом фрикадельки    Виявляється, не так важко винайти щось, як пізніше ліквідувати наслідки цього винаходу. Флінт Локвуд присвятив ціле життя доведенню цього твердження, чим явно не порадував своїх близьких, а згодом, зі збільшенням масштабів винаходів, і все місто. Змалечку він вважав себе великим винахідником, і людям варто було одразу змиритись із цим, проте йому довелось знищити ціле місто, щоб до них дійшло. Ну що ж, самі винні. З іншого боку, як ще розважатись у цьому заповненому сардинами, і тільки сардинами, місті? Як варіант, можна тішитись від вигляду 150 кілограмового голого товстуна-дебіла, що уявляє себе символом міста, але значно ефектніше запустити в стратосферу супер-супутник, чим привернути до себе увагу всього світу, а також увагу однієї симпатичної репортерки.

    Споглядати падаючі з неба шматки їжі не тільки цікаво, але і дуже корисно – це сприяє покращенню апетиту, вихованню почуття міри і прагнення досягати поставлених цілей. Хоча до рівня «Льодовикового періоду» мультику явно далеко. Примітно, що в оригінальній озвучці брав участь Містер Ті із «Команди А» та Анна Феріс, яка може бути відомою за участю у відстійному багатосерійному «Дуже страшному кіні 1, 2, 3, 4, ...». І, само собою, не рекомендовано дивитись на порожній шлунок.

Рейтинг на IMDB: 7.6/10