Прибулець проти інопланетян

теґи: анімація, комедія

 Планета 51 / Planet 51   Очевидно, негідне поводження із прибульцями в «Дев'ятому районі» дуже розгнівило режисера. І помста не змусила довго чекати. Хай люди відчують, як воно – бути прибульцями. «Думали, ви володарі світу? То ми покладемо ваш мозок у баночку, щоб у вас був час поміркувати і змінити своє світобачення», — так думав Хорхе Бланко і, гнівно прикусивши язика, малював 51-шу планету, де на всі 540 градусів розвернув типовий сюжет про вторгнення.

    Уособленням самозакоханого людства став астронавт Чак. Щоб підкреслити всю нікчемність людського образу, його зробили навіть не справжнім астронавтом, а так — лялечкою, яка тільки для фотографій в жіночому «плейбої» годиться. Всю роботу по керуванню космічним кораблем виконує комп'ютер, тоді як Чакові потрібно виконати тільки «найвідповідальнішу» місію: втикнути американський прапорець на новій землі. Її зелені мешканці, що жили у своїх безтурботних 50-их, цілком очікувано, не надто зраділи прапору, а до того ж зірваному пікніку. Але, як кажуть, на Планеті 51 не без добрих гуманоїдів, тож у людей ще є шанс відбутись всього лиш запудженим скафандром.

 Планета 51 / Planet 51   Впродовж мультика епізодично, як білка із «Льодовикого Періоду», з'являється маленький, одержимий збиранням каміння, всюдихід, який встигає не просто бути смішним і милим, а ще й розрулює проблеми свого хазяїна. Крім цього, є кілька інших епізодів, над якими можна добре посміятись. І зелена тінейджерка нічогенько вдалась ;) Тож перший блін режисера вийшов зовсім не комом, хоча до рівня «DreamWorks'ів» ще треба нашкребти побільше креативності. Дітям дивитись обов'язково.

Рейтинг на IMDB: 6.0/10