Як розбагатіти, їздячи у підземці. Поради від Джона Траволти

Назва фільму: Захоплення Підземки / The Taking of Pelham 123
Режисер: Тоні Скот
Актори: Дензел Вашингтон, Джон Траволта
Студія: Columbia Pictures
Прем'єра: 12.06.2009

Захоплення Підземки    Від недолугих комедій до непоганих триллерів. Виявляється, Траволта ще живий і навіть дуже — досить лише підстригтись коротко, як Брюс Вільнюс, пофарбувати волосся, і ти молодший на 30 років. От він і подумав — чого це я молодий, повний сил сиджу без діла, коли в метро стільки поїздів їздить. Це в нашій столиці тільки три лінії, а в американському мегаполісі N і то більше.

    Разом із омолодженням Траволта став дуже вередливим, а загально відомо, щоб всі твої забаганки виконували, досить захопити вагон із 20-ма пасажирами підземки. Саме цей простий принцип і реалізовано у фільмі. Після цього можна хотіти 10 мільйонів баксів(+1 цент), спілкуватись тільки із Дензелом Столицею-Сполучених-Штатів, кричати, стріляти, одним словом розважатись на повну катушку, одночасно псуючи нерви ожирілій міській владі і поліції. А якщо до того ж знати, що означають цифри коло слів Індекс Доу Джонса, можна організувати безбідне життя своїм внукам до самої їхньої старості.

   Спостерігати за процесом досить цікаво і пізнавально, замість типових стрілянини із бійками, вистачає несподіваних поворотів, тож я не шкодую про витрачені 101 хвилину і 40 секунд, включаючи титри.

Рейтинг на IMDB: 6.7/10(це немало).