Едді Мерфі без труднощів перекладу

теґи: драма, комедія, фентезі
Назва фільму: Уяви собі / Imagine That
Режисер: Кері Кіркпатрік
Актори: Едді Мерфі, Яра Шахіді
Студія: Paramount Pictures
Прем'єра: 12.06.2009

Уяви собіЕдді Мерфі має уже великий досвід зі спілкування. «Доктору Дулітлу» впродовж кількох серій доводилось знаходити спільну мову із тваринами у одноіменному фільмі. Цього разу він шукає порозуміння із дітьми і духами. Його дочку Олівію вважають не зовсім нормальною дівчинкою, вона ні за що не хоче розставатись зі своїм рушником «гугою», який дозволяє їй спілкуватись із магічними принцесами Купідою, Мопедою і Ступідою.

Уяви собіПісля невдалої спроби відібрати рушник батько несподівано виявляє величезну користь від цих фантазій. Як кажуть, з ким поведешся, від того і наберешся. Його занепокоєння змінюється радістю, коли він усвідомлює, що з допомогою духів блискуча кар'єра йому гарантована. Майже як доктор Хаус, якому галюцинації допомагали ставити діагноз. Проте небезпечно втрачати зв'язок із реальністю, а особливо не слід забувати про сім'ю, тож варто би встигнути вчасно прийти до тями.

Дивитися дуже легко і навіть не виникало думки глянути на таймер. Кіно цілком відповідає жанру та ідеально підходить для сімейного перегляду на якесь свято чи просто на вихідних – простий сюжет, кілька смішних жартів, трохи магії і ніякої муті :)

Рейтинг на IMDB: 5.0/10