Любов до Дженніфер Еністон. Трапляється.

теґи: Дженніфер Еністон, Любов Трапляється

Любов ТрапляєтьсяЄ кіно 1999 року із такою ж назвою, може, колись я його теж гляну і напишу про нього, але тут напишу про те, яке виходить у прокат якраз сьогодні. Знову звернув увагу на фільм через Дженіфер і знову промахнувся. Подивишись на цю Любов, важко було навіть придумати, що ж написати, про що воно.

Вдівець, що втратив свою дружину у автокатастрофі, написав про це книжку і презентує її на зборах нещасних, для яких життя теж виявилось нелегким. Містер «Суцільний Позитив», який вчить інших, як потрібно насолоджуватись життям і що будь-яке горе можна пережити і рухатись далі. Згодом він зустрічає квітникарку, роль якої і виконує Дженніфер, закохується в неї, завдяки їй йому вдається відверто заглянути собі в душу, де насправді все не так безхмарно. Він звільняється від внутрішнього тягаря, який носив 3 роки, і нарешті сам починає виконувати ті принципи, яких вчить інших. Останні речення можна було не писати – сюжет аж надто передбачуваний.

Дженніфер мені подобається, і я на неї глянув, більше нічого привабливого у фільмі нема. Тож дивитись його є сенс тільки її фанатам або тим, хто сам хоче переконатись :)

Рейтинг на IMDB: 5.4/10

upd. саундтрек все ж гарний :)